Przemyski Portal Gospodarczy

"SKORPION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"SKORPION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Budownictwo
 • Elektronika
 • Handel

Skład budowlany Bricomarché w Przemyślu oferuje szeroką gamę produktów do domu oraz ogrodu. U nas znajdziesz artykuły niezbędne podczas prac budowlano-remontowych oraz potrzebne przy urządzaniu wnętrza i aranżacji ogrodu. Każdego dnia ponad 200 dostawców dba o dobre zaopatrzenie naszego sklepu. Oferujemy dobrej jakości, markowe produkty w przystępnych cenach. Zaopatrują się u nas zarówno klienci indywidualni, jak i fachowcy, na przykład budowlańcy, hydraulicy, elektrycy, architekci wnętrz, dekoratorzy, monterzy instalacji sanitarnych, ogrodnicy i wielu innych specjalistów. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego świadczymy szereg usług dodatkowych, takich jak docinanie materiału na wymiar, czy wycinanie otworów w zlewozmywakach oraz blatach. Stale poszerzamy nasz asortyment, zwracając uwagę na pojawiające się na rynku nowości, modne trendy, czy ciekawe rozwiązania.

Jako nowoczesny market budowlany udostępniamy swoim klientom wiele form płatności, co przyciąga klientów o różnych przyzwyczajeniach. Podczas wyboru produktów chętnie służymy radą oraz pomocą. Wskazujemy na różnice pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami i rozwiewamy wątpliwości naszych klientów. Ponieważ oferujemy w sprzedaży zarówno materiały budowlane, jak i elementy wykończeniowe i akcesoria dekoracyjne, klienci mogą dokonać w Bricomarché kompleksowych zakupów, które umożliwią wykonanie w domu i wokół niego większości prac o charakterze budowlano-remontowym.

Dla wygody kupujących udostępniamy możliwość zakupu w placówce stacjonarnej w Bricomarché w Przemyślu albo online. Nasz sklep budowlany znajduje się w Centrum handlowym ECHO, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego oraz dworca kolejowego Przemyśl Zasanie.

Dane kontaktowe

 • Adres:
  "SKORPION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  29 LISTOPADA 4
  37-700 Przemyśl

 • Email: Kadry_przemysl@wp.pl

 • Telefon: 571449387

 • NIP: 7822134977

 

Projekt „Razem zmieniamy Przemyśl” finansowany jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021

w ramach Programu „Rozwój Lokalny”.

 

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

 

Zapisz się na newsletter

Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter, otrzymasz najnowsze informacje i bądź z nami